Педагогічне стажування викладача університету в Франції

8 – 21 липня 2019 року доцент кафедри романської філології та компаративістики інституту іноземних мов Вікторія Лучкевич проходила педагогічне стажування в Літньому університеті “Франкофонія” у Ніцці (Франція).

Вигравши стипендію на двотижневе навчання, вона долучилася до команди викладачів французької мови як іноземної з різних куточків світу, котрі прагнули ознайомитися з новими ефективними методами, підходами, технологіями викладання французької мови у різних зарубіжних країнах. Програма стажування була насичена як навчальними модулями, науково-практичними конференціями, презентаціями освітніх проектів, так і культурними заходами: екскурсіями містами Лазурового берегу, відвідинами музеїв, зокрема Пабло Пікассо, Матіса Шагала, проведенням культурних вечорів і з презентаціями різних країн світу, їхніх культур, історії, кулінарних традицій тощо.