Педагогічна практика: результати та перспективи

30 жовтня 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбулася звітна конференція «Педагогічна практика: результати та перспективи», на якій здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти презентували результати проходження педагогічної практики у першому класі за програмою Нової української школи.

Студенти-практиканти ділилися враженнями, позитивними емоціями, демонстрували презентації, фото- та відеозвіти. Завдяки педагогічній практиці вони мали можливість закріпити, збагатити та поглибити знання, які набули під час навчання, застосувати їх на практиці.

Як результат проходження педагогічної практики, студенти-магістри презентували власні портфоліо, що засвідчує про їх готовність до роботи у Новій українській школі.