«Педагогічна практика: результати та перспективи»

28 березня 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбулася звітна конференція за результатами проходження педагогічної практики студентами ІV курсу.

У вигляді відеозвітів та презентацій студенти-практиканти обмінювалися яскравими враженнями, досвідом, пропозиціями, ідеями, ділилися проблемами. За час проходження педагогічної практики студенти проявили високий професіоналізм, педагогічну майстерність у демонстрації сучасних методик Нової української школи.

Отже, проаналізувавши результати проходження педагогічної практики студентів та проведеної звітної конференції, можна із впевненістю констатувати, що факультет початкової та мистецької освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка готує справжніх фахівців для роботи у Новій українській школі.