»

Паломництво студентів та викладачів філологічного факультету

9 жовтня 2018 р. відбулося паломництво студентів і викладачів філологічного факультету у супроводі брата Тараса та під керівництвом старшого викладача кафедри української мови Лесі Баранської до Марійського духовного центру Зарваниця – однієї з найвизначніших чудотворних святинь.

Прощу філологи розпочали, відвідавши  собор Зарваницької Матері Божої, приступивши до ікони, яка належить до найдавніших святинь в Україні. Після спільної молитви, миропомазання й молебню кожен відкрив своє серце Богоматері, подякував за Божі ласки, щедроти й попросив милості й заступництва для себе, своїх родин, друзів, колег, воїнів, які охороняють наш спокій.

Тут, у святому місці, в «Українському Єрусалимі», багато часу провели в молитві: пройшли Хресною дорогою, яку провів брат Тарас, молилися біля Гробу Господнього. Крім цього, мали час для особистої молитви та роздумів на Сходах Покаяння (Святі сходи), якими Ісус Христос підіймався на суд до Пилата. Найсміливіші підійнялися на Вежу Давида, загартовані (і не тільки) ступили до купелю. Перебуваючи в «Українському Єрусалимі», перехоплювало дух від побаченого, почутого й відчутого. Насамкінець одержали благословення на щасливу дорогу й добрі справи.

Після відвідин Зарваниці філологи залишилися духовно збагаченими та морально піднесеними.

Зарваниця –  чудове місце, перебуваючи в якому ти забуваєш про все на світі і живеш лише для одного Бога. Усіх запрошуємо відвідати це святе місце, місце паломництва багатьох вірян з усього світу.