Освячення погрудь Видатних Українців

25 травня 2017 року в рамках проведення V Літературно-мистецької академії «Країна Франкіана» відбулося освячення на фасаді Франкового вишу чотирьох погрудь Видатних Українців – Юрія Дрогобича, Маркіяна Шашкевича, Тараса Шевченка, Івана Франка.

Короткий екскурс в історію будівлі головного корпусу університету ввів доцент Богдан Лазорак. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Дрогобицького міськрайонного об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Микола Садоха та краєзнавець Роман Пастух, які виступили ініціаторами та організаторами встановлення погрудь Видатних Українців. Чин освячення провів отець Роман Гром.

Від імені академічної спільноти університету та оргкомітету V Літературно-мистецької академії «Країна Франкіана» ректор професор Надія Скотна висловила подяку ініціаторам, скульптору Роману Пилю та меценату Василю Дуліб’янику за встановлення погрудь Видатних Українців.