Останній дзвоник в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

25 травня 2017 року в актовій залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбувся традиційний урочистий захід «Свято останнього дзвоника».

Із вітальною промовою до випускників звернувся заступник директора інституту доцент Юрій Галь; напутні слова виголосили куратори груп – доценти Микола Станько та Любов Квасній, старший викладач Уляна Когут.

На святі лунали українські пісні у виконанні студентів інституту; акторською майстерністю вкотре вразив публіку виступ народної просвітницько-художньої студії «Ровесник».

Під завісу заходу відбулася спільна фотосесія випускників та викладачів інституту.