Олімпіада «Юні знавці Біблії – 2018»

27 – 28 квітня 2018 року в Національному університеті «Острозька академія» серед студентів закладів вищої освіти відбулася ХІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії – 2018» із напрямів «Християнська психологія» та «Християн­ська педагогіка».

Кафедра психології соціально-гуманітарного факультету вітає  студентку IІІ курсу філологічного факультету Галину Скольську (науковий керівник – професор Мирослав Савчин), студентку II курсу філологічного факультету Ірину Діденко (науковий керівник – доцент Марія Заміщак) та студентку II курсу факультету початкової та мистецької освіти Мар’яну Павлишин (науковий керівник – доцент Світлана Заболоцька). Студенти отримали дипломи ІІ та ІІІ ступеня, грамоти за високий ступінь самостійності в трактуванні Святого Письма, за креативний підхід до презентації творчої роботи, за найкращу презентацію творчої роботи, а також Галина Скольська отримала похвальну грамоту від мера міста Острог.