Обласний фестиваль фізики та математики 2016

27 – 28 жовтня 2016 року в актовому залі санаторію „Нафтуся Прикарпаття” (с. Модричі) дев’ять команд школярів стали учасниками обласного фестивалю математики та фізики. Організатори: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, КЗ „Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, Дрогобицький педагогічний ліцей.

На фестивалі зібралися кращі знавці математики та фізики Бориславської МАН, Бродівської МАН, Дрогобицької гімназії ім. Б. Лепкого, Жовтанецького НВК „ЗОЗ І-ІІІ ст. – ДЗ” Кам’янка-Бузького району, Золочівської МАН, Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді, Новояворівського НОК „ЗОШ ІІ ст.- ліцей”, Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. О.Ковча”  та  Сокальської МАН.

І місце отримала команда Сокальської Малої академії наук у складі: Н. Бачинського, Н. Мачинського, Ю. Мусій, Б. Барила, С. Кунанця та В.Пономаренко. Керівник – Л. Кровіцька.

Друге місце – представники Новояворівського НОК „ЗОШ ІІ ст.- ліцей” у складі: В. Білокопитного, Д. Голови, Д. Димкара, Р. Куновського, Г. Вус та Р. Панюша. Керівник – О. Ведута.

Третє місце дісталося двом командам: Бориславській МАН у складі І. Попович, О. Кузана, Б. Луціва, Р. Смакула, В. Кебуса та Ю. Миська. Керівник – Н. Смик. Львівській МАН у складі С.Ковальчук, В.Морозова, Ю. Калічуна, С. Леньо та Д. Пенькової. Керівник – Л. Селівестрова.