Нові здобутки студентів інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Професійна освіта»

10 – 12 квітня 2018 року на базі Української інженерно-педагогічної академії відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта». За право визначити особисті таланти майбутнього викладача професійної освіти змагалися 138 студентів із 30 вищих закладів освіти різних міст України.

Наш університет представляв студент III курсу інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Андрій Пахомов, який продемонстрував високий рівень теоретичних знань і практичних умінь, представивши й захистивши дидактичний проект «Муфти зчеплення сучасних автомобілів», та провів цікавий фрагмент уроку з використанням цифрових технологій (керівники: доценти кафедри технологічної та професійної освіти М.В. Пагута та Ю.Ю. Скварок).

За результатами олімпіади Андрій Пахомов був нагороджений Дипломом III ступеня переможця II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

Цікавою була й культурна програма. Українська інженерно-педагогічна академія ознайомила учасників конкурсу з мальовничим краєм Слобожанщини, першою столицею – Харковом, презентувала кращі виступи своїх творчих колективів та організувала вечір-відпочинку у розважальному центрі, а також екскурсійну поїздку до Feldman Ecopark. Для студентів була організована прогулянка містом, проведений «круглий стіл» «Розвиток сучасної освіти в умовах інноваційних змін» та психологічний тренінг «Стресостійкість – запорука активного життя».