»

Нові досягнення студентки факультету психології, педагогіки та соціальної роботи

18 – 19 квітня 2019 року на базі факультету дошкільної, соціальної та спеціальної освіти Бердянського державного педагогічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта» серед студентів закладів вищої освіти.

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка на конкурсі представляла студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Тетяна Особа з науковою роботою «Лялькотерапія як засіб корекції емоційної сфери дітей середнього дошкільного віку».

За підсумками проведеного конкурсу студентка Тетяна Особа була відзначена дипломом ІІІ ступеня, а її науковий керівник, доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Світлана Івах, – подякою «За якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді».

Колектив факультету і студенти спеціальності «Дошкільна освіта» щиро вітають Тетяну Особу та її наукового керівника з перемогою і бажають подальших наукових здобутків!