«Ноу-хау» викладачів та студентів соціально-гуманітарного факультету

За ініціативи доцентів кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Віолети Городиської і Світлани Івах запроваджено практику відвідування відкритих занять студентів-старшокурсників, які проходять педагогічну практику, студентами першого курсу. Так, 12 грудня 2017 року студенти групи ДО-13Б соціально-гуманітарного факультету відвідали відкрите заняття студентки групи ДО-44Б Тетяни Особи на тему «Чарівні сніжинки», проведене з дітьми старшої групи ДНЗ №11 «Світлячок» м. Дрогобич.

У закладі дошкільної освіти першокурсники мали змогу ближче ознайомитися із професією вихователя, як однією з найважливіших та найзатребуваніших професій у сучасному суспільстві.

Гості подякували за можливість ознайомитися з освітньо-виховним процесом закладу дошкільної освіти, а завідувач ДНЗ №11 «Світлячок» Леся Цінцірук запросила студентів та їх наставників до подальшої педагогічної співпраці.

Тетяна ОСОБА,

голова профбюро соціально-гуманітарного факультету