«Немає кращої професії під сонцем, ніж професія вчителя»

Ян Амос Коменський

26 березня 2019 року студенти факультету початкової та мистецької освіти Анна-Марія Мельникович (ПОА-11М) та Ірина Лудин (ПОА-31Б) відвідали КЗ ЛОР «Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака», де взяли участь у міжвузівській студентській науково-практичній конференції.

Конференція відбувалася у форматі кінофестивалю, на якому студенти активно ділилися досвідом зі своїми колегами, демонстрували цікаві проекти, методичні розробки, обговорювали новітні технології та їх впровадження в освітній процес Нової української  школи.

Конференція пройшла у дружній та теплій атмосфері. Кожен мав змогу висловити свої думки та отримати корисну інформацію для себе.

На підбитті підсумків кінофестивалю виступили декан факультету початкової та мистецької освіти доцент Іван Кутняк та завідувач відділення початкової освіти  педагогічного коледжу Олег Кругляк.