»

Навчання студентів біолого-природничого факультету за програмою Erasmus+

Студенти ІІ і ІІІ курсів біолого-природничого факультету в рамках «Подвійного диплома» завершили семестрове навчання за програмою Erasmus+ в Технологічній Академії (м. Резекне, Латвія). Програма навчання передбачала вивчення дисциплін: хімія навколишнього середовища, математика, естетика, захист інформації, латиська мова, утилізація відходів.

Навчальні заняття найчастіше відбувалися у другій половині дня. Все навчання вели англійською мовою. Лабораторні роботи проводилися в сучасних, добре оснащених лабораторіях, а також відбувалися екскурсії на виробництва.

Цікавим було вивчення латиської мови, яке проводилося в різних формах: фільми, музика та ігри, але, звісно, не обходилося без теорії та вправ. Після завершення курсу студенти отримали сертифікат про її вивчення.

Завершальною роботою курсу хімії навколишнього середовища була експедиція річками на байдарках, під час якої студенти аналізували проби вод і ґрунтів із декількох річок, озер та островів на них.

Для дискусій, презентацій та рефератів з естетики часто відвідували виставки і музеї. Під час вивчення предмета «Утилізація відходів» студенти відвідували сміттєзвалище, де спостерігали за процесом компостування сміття і прослухали семінар про його спалювання в плазмі.