Навчальний семінар «Психолого-педагогічні аспекти історичної шкільної освіти»

18 жовтня 2016 року викладачі та студенти історичного факультету з метою профорієнтаційної роботи організували навчальний семінар «Психолого-педагогічні аспекти історичної шкільної освіти» в загально-освітній школі  № 4 м. Дрогобич.

Із доповідями на семінарі виступили: заступник декана історичного факультету  доцент Світлана Біла, доцент Надія Дудник, доцент Ірина Лозинська. Студенти-історики ІІІ курсу  підготували цікаві доповіді з презентаціями про відомих у світі людей, які пов’язані з Дрогобичем: «Всесвіт музики Ігнатія Тегермана» (Ганна Сергєєва); «Зірка світового рівня – Елізабет Бергнер» (Аліна Звіринська); «Бруно Шульц і його місто» (Мар’яна Герляк); «Альфред Шраєр. Життя, переплетене з Дрогобичем» (Василина Бермес); «Ю. Котермак і дрогобицька юність» (Ганна Шумська); «Єврейський маляр – Маврицій Готтліб» (Остап Зубкович); «Іван Франко і Дрогобич» (Лілія Кузишин); Мирослав Маринович – той, що не здається» (Лілія Гриник; «Російський олігарх із Дрогобича – Віктор Вексельберг» (Ігор Чорний).