Навчально-пізнавальна екскурсія для студентів біолого-природничого факультету

20 жовтня 2016 р. студенти біолого-природничого факультету напрямів підготовки „Екологія” та „Географія” здійснили навчально-пізнавальну екскурсію. Маршрут пролягав до м. Старий Самбір –  с. Райлівка – с. Кульчиці – с. Брониця. Керівниками екскурсії були: завідувач кафедри екології та географії професор Андрій Дзюбайло та  доценти  Мирон Цайтлер і Тарас Скробач.

Студентам вдалося побачити кілька об’єктів екологічного та культурно-пізнавального призначення. Особливу зацікавленість у майбутніх екологів викликала найбільша в Західній Україні сонячна електростанція у с. Ралівка та вітрова електростанція у м. Старий Самбір. Інженери-енергетики провели для студентів короткі лекції безпосередньо на об’єктах альтернативної енергетики. Також студенти мали змогу у цей день побачити плантацію енергетичної верби та оглянути Броницьке сміттєзвалище.

Студенти відвідали музей у с. Кульчиці, де народилися гетьман Петро Сагайдачний та першовідкривач Віденської кав’ярні Юрій Кульчицький.