Науково-практичний семінар на тему «Визначення критеріїв дієвості роботи учителів фізичної культури»

12 грудня 2017 року кафедра спортивних дисциплін і туризму інституту фізичної культури і здоров’я та представники кафедри фізичного виховання Хмельницького національного університету на базі ЗОШ № 16 м. Дрогобич провели науково-практичний семінар на тему «Визначення критеріїв дієвості роботи учителів фізичної культури», де були присутні викладачі кафедри спортивних дисциплін і туризму (завідувач кафедри доцент Галина Кондрацька, доцент Роман Проць, старший викладач Роман Кушнір), представники кафедри фізичного виховання ХНУ (завідувач кафедри доцент Олександр Солтик, доцент Оксана Павлюк), учителі ЗОШ № 16 м. Дрогобич (Ю. Півало, Н. Іванців, Т. Некрасова).

У семінарі взяли участь студенти IV курсу напряму підготовки «Фізичне виховання» Марія Одинак, Олександра Краснодемська та Орест Дуцяк, які провели практичну частину науково-практичного семінару – урок фізичної культури.