Науково-практичний семінар «Імідж сучасного педагога»

21 листопада 2017 року в головному корпусі університету (ауд. №32) відбувся науково-методичний семінар «Імідж сучасного педагога» за участю аспірантів II курсу кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти (модератор – доктор філософських наук професор Надія Ашиток).

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доктор педагогічних наук професор Марія Чепіль.

Зі своїми доповідями виступили: Лілія Овчаренко («Розвиток наукових ідей про імідж педагога»); Леся Бодак («Формування педагогічного іміджу»); Мар’яна Кекош «Роль невербальних засобів комунікації у формуванні іміджу педагога»; Руслана Хить «Зовнішній вигляд – «візитна картка» сучасного педагога»; Катерина Вайло «Вербальна комунікація як чинник успішного іміджу педагога».

Також доповідали гості семінару: Тетяна Особа (студентка соціально-гуманітарного факультету) «Імідж вчителя в інклюзивній школі», Олеся Гаврилишин (вчитель-реабілітолог Соціального центру матері і дитини у Львівській області, м. Дрогобич).

Після виступів до обговорення доповідей долучилися професори Леонід Оршанський, Марія Чепіль, Надія Ашиток  та доцент Надія Дудник.