Науково-практична конференція на історичному факультеті

13 березня 2017 року на історичному факультеті відбулася науково-практична конференція «Дрогобиччина багатокультурна». Учасниками конференції були вчителі історії та учні старших класів загальноосвітніх шкіл Дрогобиччини (с. Лішня, с. Довге, с. Новий Кропивник, с. Добрівляни, с. Опака, смт. Підбуж, с. Нижні Гаї, с. Уличне, с. Доброгостів, с. Уріж, с. Летня, с. Нагуєвичі, смт. Меденичі).

Зі вступним словом до присутніх звернувся декан історичного факультету професор Леонід Тимошенко, який окреслив історичні віхи утворення та розвитку історичного факультету. Згодом учасники конференції прослухали доповіді доцента Світлани Білої «Формування патріотизму в учнів при вивченні історії рідного краю», викладача Василя Менька «Археологічні дослідження історичного факультету (розкопки вежі-дзвіниці костелу Св. Варфоломея», доцента Юрія Стецика «Сакральні пам’ятки Дрогобиччини (XVII – поч. XX ст.)» та методиста МКВО Дрогобицької РДА Андрія Яника «Краєзнавча робота як важлива складова історичної освіти».

Студенти історичного факультету підготували для учнів літературно-театральну композицію з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. Також для учасників конференції було організовано екскурсійні подорожі вежею міської ратуші Дрогобича та краєзнавчого музею «Дрогобиччина».