Науково-практична конференція «Історія та культура підкарпатського триміста (Дрогобич – Борислав – Трускавець)»

15 лютого 2017 року на історичному факультеті відбулася науково-практична конференція для вчителів історії та учнів старших класів загальноосвітніх середніх шкіл «Історія та культура підкарпатського триміста (Дрогобич – Борислав – Трускавець)», на яку завітали учні 10 та 11 класів ЗОШ № 3, 4 та 10 м. Дрогобич.

Зі вступним словом виступив декан факультету професор Леонід Тимошенко. Згодом учасники конференції прослухали доповіді доцента Світлани Білої «Формування толерантної свідомості учнів при вивченні рідного краю», викладача Василя Менька «Археологічні дослідження історичного факультету (розкопки вежі-дзвіниці костелу Св. Варфоломея), студентки групи ІП-21Б Лідії Мазурчак «Галицька Каліфорнія», студентки групи ІП-31Б Аліни Звіринської «Перлина Карпат – м. Трускавець», студентки групи ІП-31Б Лілії Гриник «Дрогобич – місто багатьох культур».

Також на конференції відбулася демонстрація фільму про історичний факультет, який представляв студент груп ІП-31Б Остап Зубкович.