Науково-методичний семінар “Організаційно-методичні засади педагогічної практики студентів”

19 травня 2017 року в головному корпусі університету проведено науково-методичний семінар “Організаційно-методичні засади педагогічної практики студентів”, який організувала кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти.

Учасників семінару привітала завідувач кафедри професор Марія Чепіль. Із доповідями виступили: доцент Надія Дудник (“Етико-педагогічні взаємини студентів-практикантів з учнями та вчителями”), старший викладач Марія Ярушак (“Методика проведення бесіди”), вчитель початкових класів Дрогобицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №  1 Ірина Дмитруш (“Робота з батьками”).

У другій частині семінару студенти інституту іноземних мов представили свої творчі здобутки: Віра Коцюба (гр. АП-34Б) “Враження від екскурсії до Ужгороду”; Соломія Тиха (гр. НА-46Б) “Перший досвід проходження педагогічної практики”; Ганна Василечко (гр. НА-36Б) відео-презентація “Мій Дрогобич”.

Усі присутні студенти отримали пам’ятку “Секрети для майбутнього педагога”.