Науково-методичний семінар кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти

22 вересня 2021 року на базі ЗДО №13 «Казка» міста Самбір кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти провела науково-методичний семінар «Імідж сучасного вихователя», приурочений Дню працівника дошкільної освіти. Модератор – доцент Юрій Калічак.

У семінарі взяли участь вихователі ЗДО №13 «Казка» м. Самбір, викладачі кафедри і студенти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи.

Із вітальним словом до учасників звернулася завідувачка кафедри професорка Марія Чепіль.

З доповідями виступили: директорка ЗДО №13 «Казка» Надія Хомʼяк («Формування іміджу сучасного вихователя закладу дошкільної освіти»); вихователі; доцент Юрій Калічак («Здоровʼязбережувальна компетентність як важлива складова іміджу педагога дошкільного профілю»); студентки групи ДО-33Б Наталія Драгомирецька («Креативність вихователя ЗДО») та Василина Гуяр («Передовий досвід вихователя ЗДО як важливий фактор навчання студентів – майбутніх вихователів»).

Під час науково-методичного семінару прозвучали: авторський вірш «Вітання вихователям» Аліни Шишки; вокальні композиції «Дитинство» та «А ми бажаєм Вам добра» (виконавиці – Ірина Возняк, Оксана Брянка).

Насамкінець доцент Юрій Калічак привітав учасників зі святом, узагальнив результати проведеного заходу та подякував усім присутнім за активність і творчий підхід.