«Науковий пікнік» у Дрогобицькому педагогічному ліцеї

20 вересня 2016 року у  Дрогобицькому педагогічному ліцеї відбувся «науковий пікнік». Ініціатором його проведення стала директор ліцею доцент Ольга Заяць.

До проведення пікніка були задіяні вчителі та учні ліцею, складена програма, підібрані експерименти, запрошені гості. До присутніх із побажаннями та настановами звернулися директор ліцею доцент Ольга Заяць, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, ініціатор створення ліцею і його перший директор професор Юрій Кишакевич, заступник директора ліцею доцент Андрій Григорович.

Юні фізики під керівництвом Романа Хлопика пропонували присутнім запустити ракету без вогню, створити блискавку, закип’ятити воду теплом своїх долонь чи виміряти тиск світла.

Учитель біології Оксана Рубель зібрала довкола себе тих, кому подобається вивчати світ через мікроскоп: досліджувати клітини крові чи будову комах. Також біологи показали, як слід вирощувати бактерії та гриби, збирати гербарій.

Знавці хімії за допомогою свого учителя Лариси Проць випускали на волю «фараонові змії», виготовляли зубну пасту для слона, змушували прокидатися «вулкан», науково довели, що квіти можуть змінювати колір, а молоко бути «веселим».

Учитель інформатики Роман Сосяк разом зі своїми вихованцями зібрав довкола себе шанувальників комп’ютера: розроблені ліцеїстами ігри та навчальні програми викликали в учасників свята щире захоплення.

Організатори заходу зуміли того дня не тільки зібрати натовп допитливих учнів, а й довели, що справжня наука завжди поряд, що вона може зацікавити, викликати бажання поринути у її світ.