Написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

9 листопада 2017 року в Дрогобицькому державному педагогічному університеті відбулося спільне написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, яке цьогоріч пройшло у форматі міжнародного флешмобу.

Текст радіодиктанту національної єдності традиційно прозвучав на Першому каналі Українського радіо о 12.30 год., його читав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.

До написання диктанту долучилися студенти та викладачі університету. Перед присутніми виступив проректор з науково-педагогічної роботи доцент Володимир Шаран, який привітав усіх зі святом та зауважив, що написання цього диктанту є не лише можливістю перевірити свої знання, а й виявити свою любов до української мови.

Важлива умова – перевірятимуться лише диктанти, надіслані 9 і 10 листопада. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Адреса Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001.