Налагодження співпраці Дрогобицького університету та Дрогобицької міської ради

15 лютого 2018 року відбулася перша зустріч спільної робочої комісії в межах співпраці між Дрогобицькою міською Радою та Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка. Зустріч відбулася за участі міського голови Тараса Кучми, ректора професора Надії Скотної, радника міського голови Олега Дукаса, декана біолого-природничого факультету доцента Світлани Волошанської, помічника ректора Володимира Кісіля та представників інституту міста Дрогобич, департаменту міського господарства, а також представників студентського активу та студентського профкому.

На зустрічі були обговорені стратегічні напрями співпраці між сторонами, а також визначено кураторів, які відповідатимуть за їх втілення. Зокрема, визначено найближчі кроки щодо облаштування дендрологічного парку на переданій у постійне користування університету земельній ділянці. Також обговорювалися питання залучення наших студентів та працівників до інноваційних проектів, які заплановано втілити у місті Дрогобич.