Налагодження міжнародної співпраці

16 червня 2016 року у стінах Дрогобицької міської ради відбулась зустріч голови міста Тараса Кучми, проректора з науково-педагогічної роботи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка доцента Володимира Шарана, директора Дрогобицького коледжу нафти і газу доцента Мирона Баб’яка з головою Міжнародного альянсу «Азербайджан-Україна» Ельмаром Мамедовим.

У ході зустрічі міський голова відзначив науковий потенціал обох країн і перспективу співробітництва навчальних закладів Дрогобича та Азербайджану. Володимир Шаран та Мирон Баб’як окреслили свої пропозиції щодо наукової співпраці, навчання азербайджанських студентів у Дрогобичі. Ельмара Мамедова зацікавила наукова співпраця між ВНЗ обох країн. Учасники зустрічі підтримали ініціативу реалізації програми з обміну та навчання студентів.