Нагородження переможців конкурсу «Бізнес-ідеї учнівської молоді»

Уже хорошою традицією кафедри економіки та менеджменту є проведення конкурсу творчих робіт «Бізнес-ідеї учнівської молоді». Це відкритий захід, метою якого привернення уваги учнівської молоді до питань підприємницької діяльності та економічного зростання України. Організаторами конкурсу є кафедра економіки та менеджменту Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, відділи освіти Дрогобицької, Трускавецької та Бориславської міських рад, відділ освіти Дрогобицької РДА.

Перемогу у цьогорічному конкурсі журі присудило учениці 10-го класу Дрогобицького ліцею Герман Вікторії за проект «Крамниця здоров’я» (науковий керівник – Середня Ольга, вчитель економіки Дрогобицького ліцею). 25 квітня 2018 року в актовій залі Навчально-наукового інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій під час проведення «Економічного брейн-рингу» завідувач кафедри економіки та менеджменту професор Богдан Кишакевич нагородив переможця грамотою і грошовим призом.