»

На філологічному факультеті відбувся флешмоб

10 березня 2020 року на філологічному факультеті проведено флешмоб «Щоб слово пламенем взялось, щоб людям серце розтопило…» на відзначення 206-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. Професори Михайло Шалата та Оксана Кушлик, а також доценти Ірина Дмитрів і Марія Стецик виголосили слово про Поета. Студенти й викладачі натхненно декламували Шевченкові поезії різними мовами. Цікавою була й книжкова тематична шевченкіана, яку підготувала старший лаборант кабінету самостійної роботи Марія Рибчук.

Дякуємо студентам за участь у флешмобі: декламування віршів Тараса Шевченка, виконання пісень на слова великого Кобзаря. Осібна подяка викладачам, які долучилися до мистецької акції, – Г. Іваночко, Н. Лазірко, В. Меньок, С. Сеньківу, В. Зваричу, Г. Пристай, Н. Куриленко, С. Драчевич, Н. Кішик.