На факультеті початкової та мистецької освіти відбувся семінар-тренінг «НУШ – школа дієвої демократії»

23 квітня 2019 року доценти Ірина Садова, Наталія Муляр та Оксана Жигайло провели семінар-тренінг «НУШ – школа дієвої демократії» для викладачів факультету початкової та мистецької освіти.

Метою проведення заходу було обговорення питань демократичного врядування, цінностей і принципів освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини. Учасники окреслили можливості реалізації діяльнісного підходу щодо формування громадянської та соціальної компетентностей у  майбутніх вчителів початкової школи.

Учасники у форматі «світового кафе» розкрили базові принципи ОДГ/ОПЛ: навчання «про», «через», «для» демократії в контексті реформи системи освіти в Україні на засадах Нової української школи.

Проблематика тренінгу залишила пізнавально-науковий досвід у сфері впровадження демократичних взаємин у систему шкільного врядування як основи розвитку громадянського суспільства.