»

На факультеті початкової та мистецької освіти відбулася звітна online-конференція

1 квітня 2021р. на факультеті початкової та мистецької освіти відбулася звітна online-конференція «Педагогічна практика: результати та перспективи», на якій здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти презентували результати проходження педагогічної практики.

Педагогічна практика для студентів спеціальності «Початкова освіта» є невід’ємною складовою частиною професійної педагогічної підготовки фахівців і має на меті ознайомити їх зі змістом та умовами майбутньої професійної діяльності. Практика сприяє формуванню особистого стилю викладання, об’єктивній оцінці можливостей студентів, застосуванню різноманітних методів та прийомів навчання, сучасних педагогічних технологій.

Конференцію розпочав декан факультету доцент Іван Кутняк, привітавши студентів з успішним проходженням педагогічної практики та сумлінним ставленням до набуття професійних умінь і навичок, успішну апробацію отриманих теоретичних знань в умовах професійної діяльності у початковій школі.

На підсумковій конференції обговорювалися важливі питання пошуку взаємодії із сучасними школярами, впровадження новітніх технологій навчання, формування іміджу вчителя початкових класів. Студенти презентували свій перший досвід у ролі вчителя, свої досягнення, демонстрували презентації, фото- та відеозвіти, осмислили труднощі, над подоланням яких ще треба працювати, що засвідчує про їх готовність до роботи у Новій українській школі.