»

На біолого-природничому факультеті відбувся науково-практичний семінар

11 травня 2019 року в рамках українсько-бельгійської співпраці на біолого-природничому факультеті відбувся науково-практичний семінар, в якому взяли участь почесний доктор ДДПУ імені Івана Франка, Президент неприбуткової організації WZV «ОRАDЕА» Патрік Беллінк, науково-педагогічні працівники та студентський актив факультету.

Модератором заходу виступила декан факультету доцент Світлана Волошанська, яка привітала гостей на Дрогобицькій землі та ознайомила присутніх із програмою заходу. На семінарі обговорювали: українсько-бельгійський проект «Догляд вдома неформальними піклувальниками за неповносправними у Бельгії та Україні»; інклюзивні заняття з природничих дисциплін за участю волонтерів групи «Паросток»; перспективи проекту «Здоров’я майбутнього», освітні та медичні профілактичні заходи; проект «Arboretrum»; проект «Післянафтовий світ» – історичні та природничі аспекти результатів озокерито-нафтовидобутку в Бориславі. Крім того, студенти, які нещодавно повернулися з Бельгії, поділилися досвідом вивчення педагогіки у VIVES.

Після виголошення всіх доповідей учасники підсумували та провели дискусію за участю Президента WZV ORADEA  Патріка Беллінка.

На завершення керівництво факультету організувало пізнавальну екскурсію на батьківщину трьох козацьких гетьманів Петра Сагайдачного, Марка Жмайла, Павла Павлюка, а також героя оборони Відня 1683 року Юрія Кульчицького у село Кульчиці Самбірського району.