»

На біолого-природничому факультеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Зустрiч викладачiв бiолого-природничого факультету з вчителями Дрогобицького району

10 листопада 2019 року традиційно на базі кафедри біології та хімії біолого-природничого факультету Дрогобицького університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології серед учнів Дрогобицького району. Кількість учасників олімпіади – 101 учень, в розрізі класів: 8 клас – 33 учні; 9 клас – 35 учнів; 10 клас – 17 учнів; 11 клас – 16 учнів.

До проведення олімпіади долучилися студенти біолого-природничого факультету ІІІ – ІV курсів і магістратури спеціальності СО (Біологія та здоров’я людини). Учні 10 – 11 класів ознайомилися зі спеціальностями та правилами прийому до університету. Для гостей була проведена екскурсія факультетом.

Відповідальними за проведення олімпіади від кафедри біології та хімії були доценти Світлана Монастирська, Василь Стахів, Інеса Дрозд, старший викладач Розалія Стецик, які зустрілися і поспілкувалися з вчителями району щодо змісту і програм шкільного предмета «Біологія та екологія» в 10 – 11 класах та підготовки здобувачів до професійної діяльності.

Від відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації виступила методист біології та хімії С.Б. Павлюх, яка провела з вчителями нараду і подякувала за підготовку та проведення олімпіади.