»

На біолого-природничому факультеті відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

22 грудня 2020 року на біолого-природничому факультеті дистанційно за допомогою навчальної платформи «Zoom» відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 101 «Екологія». У засіданні екзаменаційної комісії взяли участь: професор Андрій Дзюбайло, доценти кафедри екології та географії Ірина Бриндзя, Віктор Сеньків та викладач кафедри екології та географії Мар’яна Досвядчинська.

З вітальним словом виступили декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська та голова екзаменаційної комісії професор Андрій Дзюбайло. Вони побажали студентам плідної праці та успішного захисту магістерських робіт.

Тематика висвітлення екологічних проблем у магістерських роботах була різноманітною: впровадження засад сталого розвитку в різних районах; перспективи користування лісом; плантаційне лісорозведення як засіб підвищення продуктивності лісів; оптимізація інфраструктури міста Дрогобич; аналіз сучасного стану поверхневих вод Львівщини.

Під час роботи екзаменаційної комісії панувала ділова доброзичлива атмосфера. Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти показали високий рівень знань, вільно володіючи матеріалом та науковою термінологією, чітко відповідали на запитання. Свої доповіді вони представляли у вигляді мультимедійних презентацій.

Насамкінець студенти висловили слова вдячності викладачам кафедри екології та географії за здобуті знання і підтримку під час навчання!