Мистецький проект «Ткацькі посиденьки»

20 – 26 серпня 2018 року в карпатському селі Буковинка відбувався мистецький проект «Ткацькі посиденьки», співорганізатором та активним учасником якого була викладач кафедри технологічної та професійної освіти Дргобицького університету Галина Гром.

На «Ткацькі посиденьки» з’їхалися відомі майстрині з різних куточків України та зарубіжжя. Учасники проекту ділилися досвідом художньо-трудової діяльності у різних галузях декоративно-ужиткового мистецтва, проводили майстер-класи, обговорювали перспективні напрями розвитку популярних серед молоді видів народних ремесел, зокрема ткацтва, прядіння, валяння та ін.

У рамках мистецького проекту було зреалізовано ідею колективного ткання національного прапора України, який на День Незалежності гордо замайорів на найвищій вершині Львівщини – горі Пікуй.