»

Міжвузівська конференція «Інноваційні технології у навчанні іноземних мов і культур студентів ВНЗ»

5 грудня 2018 р. кафедра порівняльної педагогіки та методики викладання іноземних мов Дрогобицького державного педагогічного університету імені Іван Франка спільно з КЗ ЛОР «Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака» і Міжнародним освітньо-методичним центром «Dinternal Education» провели Міжвузівську науково-практичну конференцію «Інноваційні технології у навчанні іноземних мов і культур студентів вищих навчальних закладів».
У роботі конференції від нашого університету взяли участь доценти Мирослава Сосяк, Ірина Гоцинець, Оксана Федурко, Галина Пристай, викладач Наталія Куриленко.
Доцент Мирослава Сосяк виступила з доповіддю про сучасні напрямки підготовки майбутніх учителів іноземних мов, у якій зазначила необхідність формування навчальної автономії студентів. Доцент Ірина Гоцинець ознайомила викладачів та студентів Самбірського педколеджу із проектом «Шкільний учитель нового покоління», розкрила його мету та завдання. Цікавими були доповіді доцента Оксани Федурко та викладача Наталії Куриленко, у яких автори акцентували увагу на сучасних методиках навчання ІМ, їх можливостях та умовах застосування. Основні функції вчителя нової української школи були окреслені у доповіді доцента Галини Пристай.