»

МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ «ДОГЛЯД БЕЗ КОРДОНІВ» В УНІВЕРСИТЕТСЬКОМУ КОЛЕДЖІ ВІВЕС

10 – 18 березня 2018 року доцент кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації інституту фізичної культури і здоров’я Ніна Грибок та доцент кафедри анатомії, фізіології та валеології біолого-природничого факультету Олена Волошин в рамках програми Еразмус + перебували в Бельгійському університетському коледжі ВІВЕС (м. Брюгге, Бельгія).

Під час перебування в університетському коледжі ВІВЕС наші колеги провели  зустрічі з керівництвом коледжу та викладачами, узгодили варіанти  для міжнародної співпраці у сферах превентивної та  невідкладної допомоги, ерготерапії; ознайомилися з особливостями підготовки ерготерапевтів, відвідали ряд реабілітаційних центрів.

У період з 14 по 15 березня науковці провели відкриті лекції, поділилися досвідом, а також відвідали заняття та тренінги бельгійських колег. Ніна Грибок представила лекцію на тему «The state of rehabilitation assistance in Ukraine», Олена Волошин – «Prevention of eyesight impairment of children». Лекції викликали великий інтерес у студентів, опісля  жваве обговорення та  дискусію.

Інтернаціональний тиждень поєднав не лише бельгійців та українців, але й науковців із США, Іспанії, Італії, Португалії, Бразилії, Фінляндії, Південно-африканської республіки, Китаю та інших  країн.

В ході робочого візиту для колег була організована насичена культурна програма, за якою вони відвідали мальовничі куточки м. Брюгге.

Викладачі Франкового вишу обговорили питання щодо планування і реалізації напрямків подальшої співпраці на біолого-природничому факультеті та навчально-науковому інституті фізичної культури і здоров’я.