Меню

«

»

Міжнародна співпраця: робоча зустріч в інституті фізичної культури і здоров’я

30 березня 2018 року в навчально-науковому інституті фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбулася робоча зустріч керівництва університету та науково-педагогічного колективу інституту зі студентами університетського коледжу ВІВЕС (Бельгія) спеціальності «Ерготерапія» – Інес Веррекас та Натані Джоус.

Розпочалася зустріч з вітальних слів директора інституту професора Миколи Лук’янченка та проректора університету з науково-педагогічної роботи доцента Юрія Вовка.

Юрій Вовк ознайомив бельгійських студентів зі структурою й основними напрямками діяльності університету і наголосив на важливості міжнародної співпраці.

Директор інституту професор Микола Лук’янченко схвально відгукнувся про спільний українсько-бельгійський проект «Wonderful Hands», який реалізується на базі благодійної організації «Карітас» в м. Дрогобичі, учасниками якого власне й є студенти університетського коледжу ВІВЕС. Згідно з програмою проекту бельгійські студентки Інес Веррекас та Натані Джоус упродовж двох місяців працюватимуть з дітьми і молоддю з обмеженими можливостями (психічними і фізичними вадами) та їхніми батьками, які відвідують центр «Дивовижні долоні» в «Карітасі».

Під час робочої зустрічі обговорювалися важливі питання щодо реалізації проекту «Wonderful Hands» та залучення до його виконання студентів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія». Це надасть змогу студентам ДДПУ майбутнім ерготерапевтам перейняти бельгійський досвід ерготерапевтичної роботи з молоддю з психічними і фізичними вадами та їх батьками.

На зустрічі було підкреслено важливість обміну досвідом для студентів та викладачів інституту і наголошено на необхідності й важливості подальшої співпраці між навчально-науковим інститутом фізичної культури і здоров’я та університетським коледжем ВІВЕС (Бельгія).