»

Міжнародна науково-практична конференція з проблем здоров’я та харчування

18 квітня 2018 року на біолого-природничому факультеті розпочалася Міжнародна науково-практична конференція з проблем здоров’я та харчування, яка організована спільно з Полонійною академією (м. Ченстохова).

З вітальними словами до гостей та присутніх звернулися ректор професор Надія Скотна та декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська, наголосивши на актуальності вказаної проблеми.

Із доповіддю «Оцінка стану харчування студентської молоді в сучасних умовах» виступила доцент кафедри анатомії, фізіології та валеології Галина Ковальчук, продемонструвши результати анкетування, яке проведено серед студентської молоді ДДПУ ім. І. Франка та студентів коледжу VIVES (Бельгія). Продовжила пленарне засідання зі своєю доповіддю лікар-дієтолог Людмила Бібік (м. Запоріжжя) «Роль оздоровчого харчування в профілактиці захворювань людей похилого віку», яка акцентувала присутнім про необхідність правильного харчування. Доцент кафедри біології та хімії Тарас Кавецький представив наукову доповідь «Нові полімерні матриці для конструювання амперметричних ензимних біосенсорів».

На завершення пленарного засідання для учасників була організована екскурсія Дрогобичем. Свою роботу конференція продовжить у місті Ченстохова (Полонійна академія), де відбудуться секційні засідання.