»

Міжнародна науково-практична конференція з проблем здоров’я та харчування

19 – 20 квітня 2018 року продовжила свою роботу Міжнародна науково-практична конференція з проблем здоров’я та харчування, організована спільно з Полонійною академією (м. Ченстохова).

Із вітальним словом до присутніх звернулися ксьондз ректор академії професор Анджей Кринський, декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська, декан інтердисциплінального факультету Олена Бурунова. До привітання учасників конференції долучився музичний гурт «Slask».

Перший день конференції завершився святковою Божественною літургією у каплиці Святої Матері Божої монастиря на Ясній горі. Крім того, була запропонована екскурсія в монастирську бібліотеку, де зберігаються стародруки.

Робота конференції закінчилася підбиттям підсумків та врученням сертифікатів. Ректор Полонійної академії висловив подяку всім учасникам та запропонував проводити такі заходи щорічно. Святковий настрій створив Краківський духовий оркестр.

Чудово проведений час запам’ятається надовго.