»

Між Дрогобицьким та Зальцбурським університетами підписано договір про співпрацю

13 травня 2019 року в Дрогобицькій Ратуші відбувся прийом дипломатичних і громадських діячів з Австрії.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма зустрівся зі своїми колегами з міста Зальцбург. На  прийомі за «круглим столом» було оговорено австрійсько-українську співпрацю на Дрогобиччині, її стан та перспективи.

В межах зустрічі ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка професор Надія Скотна та ректор Зальцбурзького університету імені Паріса Лодрона професор доктор Гайнріх Шмідінґер підписали договір про співпрацю між університетами.

На завершення гості з Австрії відвідали Франковий університет та підкреслили готовність до співпраці.