»

Медіація в Україні: з перших уст

На кафедрі правознавства, соціології та політології формується добра традиція – залучати провідних вітчизняних науковців до освітнього процесу в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

21 березня 2019 року на запрошення кандидата юридичних наук, доцента кафедри правознавства, соціології та політології Олександри Проць гостею історичного факультету вже вкотре була Наталія Крестовська, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса).

Представник нечисленної, але потужної медіаторської спільноти України, Наталія Крестовська прочитала лекцію на тему «Медіація – «подушка безпеки» для сторін конфлікту». Розглядалися питання про сутність і принципи медіації, її історичний розвиток, можливість застосування для вирішення різних конфліктів, зокрема, для протидії булінгу, в сімейних суперечках тощо.

Викладачі, студенти ІІ курсу історичного факультету та магістри висловлюють вдячність Наталії Миколаївні за змістовну лекцію і сподіваються на подальшу співпрацю!