»

Мар’ян Гуржій – бронзовий призер Чемпіонату Європи

17 – 24 листопада 2018 року в словенському Мариборі відбувся Чемпіонат Європи з кікбоксингу. За підсумками континентальної першості Україна увійшла до ТОП-10 за кількістю виграних нагород. За кількістю медалей, здобутих на ЧЄ в Мариборі, Україна посіла сьому сходинку.

Загалом, на цьогорічній першості Старого світу з поінт-файтингу, фул-контакту, лайт-контакту і музичних форм взяли участь 469 учасників із 31 країни.

Студент групи ФК-11М навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я Майстер спорту України міжнародного класу Мар’ян Гуржій здобув бронзову нагороду чемпіонату.

Керівництво університету та навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я вітає Мар’яна Гуржія із перемогою та бажає подальших успіхів у спортивній кар’єрі!