Майстер-клас з розпису писанок на філологічному факультеті

Писанкарство – один із найдавніших і найцікавіших видів мистецтва українського народу. За давніми народними повір’ями, писанка-символ добробуту, щастя та життя.

Напередодні свята Воскресіння Господнього на філологічному факультеті відбувся майстер-клас з розпису писанок. У ролі майстринь виступили студентки – Анастасія Кулай, Діана Хабаль, Галина Скольська, які продемонстрували такі техніки: восковий метод декорування яйця, декупаж, робота з бісером, паєтками, нитками. До роботи у цих техніках долучилися як студентки, так і викладачі – Леся Баранська та Ірина Дмитрів.

Великодні витвори дивують своєю оригінальністю, красою та глибоким символічним змістом. Щиро вдячні всім, хто приєдналися до сакрального дійства, під час якого мали змогу створити свою писанку чи просто насолодитись атмосферою Великоднього духу.

Усі праці будуть представлені на виставці, яку ви зможете відвідати на філологічному факультеті.

Окремо висловлюємо подяку за підтримку декану філологічного факультету професору Ярославові Яремку та заступникам декана – доцентам Степану Сеньківу, Марії Стецик, Василю Зваричу.