Майстер-клас із хорового диригування та конкурс диригентів

22 березня 2017 р. в актовій залі головного корпусу університету відбувся майстер-клас із хорового диригування, який провів народний артист України професор кафедри оперно-симфонічного та хорового диригування Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Тарас Микитка. Відкрите заняття розпочав заслужений працівник культури України директор інституту музичного мистецтва професор Степан Дацюк, який привітав усіх присутніх і представив гостя зі Львова.

Також відбувся конкурс диригентів, який організувала кафедра методики музичного виховання і диригування. Обов’язковою умовою було продиригувати 2 твори українських композиторів, ювілеї яких відзначаємо у 2017 році.

Високоповажне журі у складі професорів Тараса Микитки, Степана Дацюка, доцента Ірини Матійчин представила ведуча конкурсу доцент Галина Стець. Призові місця розподілилися таким чином:

І місце – Іванна Пацула (клас доцента Л. Ластовецької),

ІІ місце розділили Тарас Рудько (клас доцента Л. Ластовецької) та Софія Лесишин (клас професора І. Бермес),

ІІІ місце розділили Христина Мартинюк (клас професора С. Салія), Юрій Бобітко (клас доцента Ю. Добуша) та Наталія Михайлюк ( клас доцента Л. Кобільник).

Вітаємо переможців та їхніх викладачів і бажаємо їм подальших творчих злетів.