Магістрант інституту фізичної культури і здоров’я – призер чемпіонату з гирьового спорту

16 – 18 жовтня 2020 року в м. Дубно (Рівненська обл.) відбувся Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України.

Участь у змаганнях взяло понад сто учасників із 15 областей України. Перше загальнокомандне місце посіла команда Рівненської області, другою була команда Тернопільської області, треті – гирьовики Львівщини.

Магістрант інституту фізичної культури і здоров’я Андрій Лагуш виступав серед дорослих у двоборстві та довгому циклі у ваговій категорії понад 95 кг і зайняв у двох дисциплінах ІІІ місця.

Керівництво університету та інституту фізичної культури і здоров’я вітає Андрія Лагуша із перемогою та бажає подальших успіхів у спортивній кар’єрі!