Літературознавець Василь Ґабор зустрівся зі студентами-філологами

11 квітня 2019 року гостем філологічного факультету був Василь Ґабор – відомий письменник, літературознавець, видавець. Він презентував свою книгу «Про що думає людина». Модерував захід доцент кафедри світової літератури та славістики  Василь Зварич. Письменник зізнався про захоплення японською літературою, що вплинуло на стиль його художнього мислення, світосприйняття, і це виразно проявнюється    в  презентованій книзі. Новели,  які ввійшли до неї, як стверджує автор, написані у жанрі, запозиченому з японської літератури, – дзуйхіцу (вільне «слідування пензлю»). Кожна з них – це  миттєва неповторна асоціація, зафіксована у слові. Василь Ґабор як видавець є ініціатором видавничих серій «Приватна колекція» і «Майстри українського перекладу» (видавництво «Літературна агенція  «Піраміда»), які мають широкий резонанс в Україні. Про окремі книги з цих  серій цікаво й детально розповів гість. На завершення зустрічі з письменником відбулася його автограф-сесія.