Літературний вечір на історичному факультеті

У 1999 році на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено щорічно відзначати Всесвітній День поезії 21 березня.  Генеральний директор ЮНЕСКО Коїтіро Мацуура, звертаючись у березні 2003 року до міжнародної громадськості з нагоди Всесвітнього дня поезії, зазначив, що «будучи відображенням і дзеркалом суспільства, поезія — головний засіб самоствердження і дієвий важіль творчості, прогресу та всезагального розвитку».

Символічною подією став літературний вечір, що відбувся 20 березня 2018 року в стінах історичного факультету.  Поетичний вечір було організовано та проведено літературним клубом «Resistanse. Бунт має рацію». Слухати та декламувати вірші прийшли студенти різних факультетів, а саме: історичного, соціально-гуманітарного, початкової та мистецької освіти. Студентки Анна Шабазова (інститут іноземних мов) та Ярина Кіт (історичний факультет) зачаровували усіх своїм співом. Декламувалися авторські вірші та поезії улюблених поетів. Свою творчість представили Лідія Мазурчак, Христина Пашко, Іван Костів (голова літературного клубу «Resistanse. Бунт має рацію»), поетичний дует «Black&White» (Руслан Студинський і Тетяна Ханас). Драматичним виявилося виконання поезій М. Лермонтова (Іван Патин), В. Висоцького (Микола Журавчак), Л. Легостаєвої (Роксолана Пецкович). Також прозвучали вірші Ах Астахової (Тамара Дуда). Світлила на вечорі Юлія Бойко. На заході панувала тепла та невимушена атмосфера. Не дарма Ліна Костенко писала: «Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

Мазурчак Лідія і Микола Журавчак, студенти групи ІП-31