Лекція-виступ випускника фулбрайтівської програми

3 листопада 2017 року відбулася лекція-виступ випускника фулбрайтівської програми музиканта Романа Бардуна «Важливі елементи в побудові кар’єри для професійного музиканта: запис альбому, портфоліо, нетворкінг».

Під час заходу відбулася презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів Education USA і Посольства США. Лекцію проведено в рамках проекту «Упровадження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України», присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта.

Захід відбувся за сприяння Українського Фулбрайтівського кола, Програми імені Фулбрайта в Україні, Інституту міжнародної освіти та за підтримки Посольства США в Україні.