»

Лекція професора Грайфсвальдського університету Романа Дубасевича

14 червня 2019 року в Дрогобицькому університеті відбулася зустріч із професором Романом Дубасевичем (Грайфсвальдський університет, Німеччина).

Темою лекції та обговорень став роман «Танґо смерті» Юрія Винничука та повернення багатокультурного Львова. Серед учасників зустрічі – викладачі університету, студенти філологічного факультету та інституту іноземних мов.

Висловлюємо вдячність Центру євроінтеґрації та, зокрема, доцентові Ярославу Лопушанському за сприяння в організації цього заходу. Проте, насамперед, прагнемо подякувати професору Дубасевичу за працю, представлений матеріал, дружню підтримку Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Сподіваємося на подальші творчі зустрічі з професором.