»

Лекція-дискусія на тему «Корупція: злочин та моральне зло»

23 квітня 2018 року в актовому залі головного корпусу університету відбулася відкрита лекція-дискусія на тему «Корупція: злочин та моральне зло» зі студентами, викладачами та громадськістю, яку провів Петро Дарморіс, ліценціат богослов’я в галузі суспільної етики та християнського суспільного вчення (Лювенський католицький університет, Бельгія); голова центру протидії корупції Комісії УГКЦ «Справедливість і мир», викладач Школи біоетики Українського католицького університету.

Відкрив лекцію та представив доповідача капелан університету отець Олег Кекош. Петро Дарморіс ознайомив присутніх з інформацією про Центр протидії корупції УГКЦ, розповів про корупцію у всіх її проявах та на всіх рівнях, як відрізнити корупцію від Некорупції, чому законодавчі методи не працюють, якими методами з нею боротись і чи можливо подолати.

Завершилася леція цікавою дискусією та анкетуванням.