Лауреат Шевченківської премії – гість філологічного факультету

26 квітня 2017 року на філологічному факультеті відбулася зустріч із Мирославом Дочинцем – письменником, лауреатом Шевченківської премії (2014), Всеукраїнської літературної премії ім. Тодося Осьмачки (2013), Міжнародної літературної премії «Карпатська корона» (2005). Її організатором виступила кафедра світової літератури та славістики.

Модератор заходу доцент Василь Зварич коротко охарактеризував життєвий і творчий шлях письменника. У своєму виступі Мирослав Дочинець привідкрив «таємниці» своєї творчої практики, акцентувавши божественну природу Слова. Гість презентував свою нову книгу «Триб», до якої ввійшли його знакові твори – «Многії літа. Благії літа», «Вічник», «Світован», «Синій зошит», «Розрада-гора», що стали справжніми бестселерами. Письменник відповів  на численні запитання учасників зустрічі, а також поділився творчими планами. Доцент Василь Зварич щиро подякував гостеві за подароване ним свято Слова, побажав здійснення творчих задумів і висловив сподівання, що такі зустрічі стануть традиційними.